Так звані POD-системи (под системи) - це все ті ж самі електронні сигарети або як їх звикли називати - вейпи.

 

Історія появи ПОД СИСТЕМ, як підвиду електронних сигарет:

Багато людей які не знають про них, плутають їх і приписують до чогось іншого, не до звичайних електронку. Але це не так - це все ті ж самі вейпи, але призначені для інших умов ширяння. Тож почнемо.


PD-системи, як було сказано раніше, влаштовані точно так, як і звичайні електронні сигарети - акумуляторна батарея всередині корпусу, ємність для рідини, нагрівальний елемент і ватка всередині. POD-пристрої розраховані на малу потужність випаровування рідини - в основному потужність варіюється від 5 до 30 ват. В основному, для того щоб почати парити, варто тільки зробити затяжку - і вона моментально починає випаровувати вашу улюблену рідину! А як це? - запитаєте ви. Так легко: всередині більшості подсистем знаходиться датчик затяжки, який чітко спрацьовує навіть на легку тягу. Уже з легкістю можна сказати, що в області под систем вейпів з'явився свій величезний і різноманітний світ.

 


У світі под-систем є пристрої, що працюють як від затяжки, так і від натискання на кнопку - це розраховано на споживача. Так само в деяких просунутих електронних сигаретах POD-типу вбудовані екрани для виведення на них різних показань - заряду акумулятора, опору випарника, потужності подається на нагрівальний елемент, і інших даних. Так само є пристрої, у яких є функція регулювання подачі потужності на випарник.


Виапаровуючий елемент, як правило, завжди вбудований в ємність для рідини - картридж. Сам випаровуючий елемент буває трьох типів - спіраль, сіточка, і в деяких випадках керамічна пластина. У більш просунутих POD-системах йде інший тип - замінний випарник, який вставляється в картридж. Картриджі йдуть двох типів - на сітці або спіралі. Відмінною рисою випарника на сітці є велика смакопередача і низький опір, також дані випарники розраховані на вільну кальянну затяжку. Випарники у яких нагрівальним елементом виступає спіраль, зазвичай розраховані на тугу сигаретну затяжку, добре передають фортеця нікотину в рідині.

 

Яку обрати рідину для подсистем?


А що з приводу рідини? Рідина для под систем використовується не на органічному нікотині, а на сольовому, і співвідношення компонентів в рідині відрізняється від рідини на органічному нікотині. Нагадаємо, що потужність випаровування в Подик невелика, і що б відчути нікотин в даних умовах, його потрібно багато. Для цього був виведений спеціальний нікотин - сольовий. Велика концентрація сольового нікотину в рідині не дере горло при ширянні, і моментально потрапляє в кров. А органічний нікотин - лужний - при великих концентраціях сильно дере горло і парити рідина міцністю 20 мг вже неможливо. Фортеця сольового нікотину в рідині зазвичай становить 20-30-50 мг. Співвідношення компонентів рідини на сольовому нікотині трохи інша, ніж в органічних: співвідношення PG / VG на 50/50. Таке співвідношення робить рідина більш текучої, і вона легко змочує маленьку ватку і добре опадає на спіраль, в інший час як співвідношення PG / VG = 70/30 досить густе, і погано проникає куди потрібно.


Хочемо зауважити, що під системи своєю компактністю, тугий затягуванням і невеликою потужністю ідеально підходять для людей, які хочуть кинути палити класичний сигарети. Різниця між звичайною сигаретою і POD-системою - глобальна. У вейпах замість диму - пар, який не осідає на легенях, а моментально усмоктується через легені, нешкідливо доносячи нікотин в організм. Немає смол - немає перепочинок і кашлю, хіба це не диво для бажаючих кинути шкідливу куріння? Так само рідина складається тільки з натуральних харчових інгредієнтів, які кожна людина споживає з їжею кожен день.


Висновок:

POD-системи в першу чергу це ідеальний варіант для позбавлення від куріння сигарет - маленькі, компактні, легкі у використанні, з невеликою потужністю пристрою, затягуванням сильно нагадують звичайні сигарети. Так само їх можна використовувати в приміщенні, в якому дозволено парити - вони не видають великих клубів пара і не будуть привертати до себе уваги, так само відмінно дають відчуття «накуріванія». Буквально 3-5 затяжок наситять ваш організм нікотином, і ви забудете про часті перекури.