Що робити, якщо не заряджається JUUL?

 

Першою причиною по якій може не заряджатися JUUL - це довге невикористання самої сигарети. Якщо з якоїсь причини ви довго не парили вашу сигарету і вона лежала без діла, то можливо її маленький акумулятор просто «впав у сплячку» - розрядився від довгого невикористання.

1) Поставте ваш пристрій на зарядну станцію і почекайте близько 20 хвилин - за цей час може відновитися акумулятор. Якщо індикатор на сигарети так і не засвітився, дотримуйтесь подальших інструкцій.

Якщо не допомагає, JUUL (Джул) всерівно не працює то:


Радимо вам перевірити зарядний пристрій - це маленька зарядна станція з магнітом, куди поміщається сигарета контакти на самій зарядці і на Джул. Найчастіше при транспортуванні пристрою в кишені або сумці сміття засмічує контактні площадки, і через це може просто не контактувати зарядний пристрій з сигаретою. Радимо протерти контактні площадки на сигарети і на зарядному пристрої ватною паличкою, або ж трохи пошкрябать зубочисткою.


Після прочищення радимо поміняти інший порт зарядки, якщо ви заряджаєте з ноутбука або комп'ютера, можна змінити положення в інший USB порт. В крайньому випадку спробуйте зарядити ваш пристрій від телефонного блоку живлення, для перевірки працездатності пристрою, але пам'ятайте, не можна заряджати JUUL даним методом!


Ще один діючу раду - поміняйте зарядний пристрій. Якщо у вас є можливість зарядити сигарету від іншої зарядної станції - пробуйте. На даний момент в більшості вейп-шопів є в наявності дані зарядні станції, і не забувайте що в нашому магазині вони є завжди!

 


Якщо не допомогли вищеперелічені операції - протріть контактні площадки в сигареті, там куди вставляється картридж. Іноді з JUUL PODS протікає рідина на контакти самого пристрою, і якщо вчасно не встежити за цим - рідина може потрапити на контактну площадку, тим самим окислити їх, через що цим може вивести з ладу електронну сигарету.

Протирати контакти необхідно сухою серветкою або паперовим рушником, насухо. Так само є ймовірність, що рідина затекла в батарейний відсік - її варто негайно прочистити. Вставте серветку в отвір для картриджа, і з силою продміть з нижньої частини сигарети.

Витікає рідина? Продовжуйте дути, поки повністю не виллється рідина. Знову спробуйте поставити на зарядку. Якщо ваш JUUL так і не запрацював, то рідина яка затекла в батарейний корпус замкнула контакти на платі, тим самим вбило пристрій.

 


Висновок:

в першу чергу, перед і після польоту JUUL протирайте картриджі від конденсату і рідини, що б вона не потрапляла в пристрій. Слідкуйте і доглядайте за своїм апаратом, і тоді ніяких проблем не буде. Якщо проблема не в пристрої, то перевірте всі джерела живлення - зарядну станцію і порт ноудбука або комп'ютера.