ОПЛАТА

Залежно від обраного варіанту ви можете оплатити замовлення такими способами:

 

Оплата здійснюється готівкою при отриманні товару у кур'єрів або в відділеннях служби доставки.

При замовленні товару вартістю до 250 грн. даний спосіб оплати не доступний.

Оплата здійснюється після оформлення замовлення та узгодження з оператором реквізитів картки одержувача. Оплату можна здійснити через мобільний банкінг, термінал, касу банку або іншим зручним для вас способом.

Оплата здійснюється після оформлення замовлення на сайті. Як тільки система підтвердить можливість онлайн-оплати цього замовлення, на Email, вказаний при покупці, прийде посилання на оплату.

Оплата здійснюється у відділеннях служби доставки після огляду замовленого товару. У разі замовлення товару післяплатою Новою Поштою, службою доставки додатково стягується комісія за переказ коштів. Ця комісія включається у загальну вартість замовлення. При безкоштовній доставці комісія за переказ коштів оплачується додатково.

При замовленні товару вартістю до 250 грн. даний спосіб оплати не доступний.

 

ДОСТАВКА

Замовлення в інтернет-магазині ANIX приймаються цілодобово.

Замовлення за телефонами приймаються в робочий час магазину, вказаний на сайті.

Безкоштовна доставка в відділення Нової Пошти здійснюється при сумі замовлення від 2000 грн.

Залежно від обраного варіанту ви можете отримати замовлення такими способами:

 

Відправка замовлень даними способом проводиться щодня. Оплатити замовлення можна до відправки або, в разі якщо вартість замовлення перевищує 250 грн., - платежем післяплатою.

У разі замовлення товару післяплатою Новою Поштою, службою доставки додатково стягується комісія за переказ коштів. Ця комісія включається у загальну вартість замовлення. При безкоштовній доставці комісія за переказ коштів оплачується додатково.

Вартість доставки - від 50 грн. Термін - від 1-го дня, при наявності товару.

Відправка замовлень даними способом проводиться щодня. Оплатити замовлення можна до відправки замовлення або, в разі якщо вартість замовлення перевищує 250 грн., - платежем післяплатою.

У разі замовлення товару післяплатою Новою Поштою, службою доставки додатково стягується комісія за переказ коштів. Ця комісія включається у загальну вартість замовлення.

Вартість доставки - від 70 грн. Термін - від 1-го дня, при наявності товару.

Відправка замовлень даними способом проводиться щодня протягом всього дня. Оплатити замовлення можна до відправки замовлення або, в разі якщо вартість замовлення перевищує 250 грн., - при отриманні у кур'єра.

Вартість доставки - 99 грн. Термін - в день замовлення, при наявності товару.

Відправка замовлень даними способом проводиться щодня протягом всього дня. Оплатити замовлення можна тільки до відправки замовлення.

Виклик таксі і оплата вартості поїздки здійснюється одержувачем замовлення самостійно.

Вартість доставки - за тарифами перевізника. Термін - в день замовлення, при наявності товару.