Електронні одноразові сигарети опт

Електронні одноразові сигарети вже тривалий час є найбільш популярним пристроєм для паріння, та кількість покупців постійно зростає. За право називатися найвідомішим і найпопулярнішим зараз бореться величезна кількість брендів, проте без сумнівів провідними є ELF BAR та HQD.

ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ З ПРИВОДУ ОПТУ ЗВЕРТАЙТЕСЬ @ANIXOPT

 

Elf Bar ціни на ОПТ HQD ціни на ОПТ

Вони підкорили всіх простотою використання (не треба заправляти або заряджати перед курінням, скористався і викинув), лаконічним і водночас стильним дизайном, доступними цінами та, звичайно ж, різноманіттям яскравих та несхожих один на одного смаків. З цієї причини у багатьох постає питання, де замовити та купити одноразові електронні сигарети оптом в Україні.

Чому варто купити одноразові електронні сигарети оптом?

Виробники одноразок уміло створюють нові види та формати електронних сигарет, все з більшою силою утримуючи увагу споживачів. Зараз можна з упевненістю заявити, що одноразові Pod-системи знаходяться на піку своєї популярності. Та ми впевнені, що цей тренд ще довго не вщухатиме, поки не трапиться який-небудь новий вейп-бум. Таке положення справ однозначно говорить на користь того, що зараз ідеальний час, щоб закуповувати одноразки оптом. 

Крім того, можна зазначити ще деякі вагомі аргументи на користь оптової закупівлі одноразових електронок:

  • одноразки підійдуть як новачкам, так й курцям зі стажем та навіть тим, хто хоче кинути курити – відповідно, аудиторія потенційних покупців цього продукту охоплюється максимально;
  • опт одноразових електронних сигарет стане відмінним стартом для бізнесу в індустрії вейпінгу: ви безперечно окупите всі ваші витрати та добре заробите під час настільки великого попиту цих курилок; 
  • чи варто говорити, що опт має очевидну вигоду, у порівнянні з роздрібною купівлею, – так, наприклад, в деяких офісах великих компаній, де серед співробітників є чималий відсоток курців, щомісяця закуповуються великі партії одноразових електронок. 

Будьте впевнені, покупка одноразок оптом саме зараз (поки ціни на них ще тримаються на колишньому рівні) дозволить значно заощадити.

Де купити одноразові Pod системи оптом? 

Наш Інтернет-магазин спеціалізується на оптових продажах одноразових електронних сигарет по всій Україні. У нас тільки оригінальна продукція перевірених брендів. А значить ви більше не потраплятимете на підробки з Телеграм-каналів, коли, наприклад, цигарка або не тягнеться, або, де факто, виходить набагато менше заявленої кількості тяг. Вам не доведеться бігати містом у пошуках певної одноразки та стояти за нею у чергах.

Ми пропонуємо купити одноразові електронні сигарети з будь-якої точки нашої країни за найвигіднішими цінами за допомогою лише кількох кліків. Перед тим як відправити нашому клієнтові товар, він проходить повну перевірку згідно з інструкцією виробника. Наш покупець завжди отримує оптом одноразки на 1500 або будь-яку іншу заявлену кількість тяг, котра його цікавить, у найкоротші терміни. Для цього ми співпрацюємо з усіма надійними транспортними компаніями України.

 

 Місто Кількість днів доставки
#1  Київ 1-2 дні
#2  Львів 1-3 дні
#3 Івано-Франківськ  1-3 дні
#4 Тернопіль  1-3 дні
#5 Вінниця  1-3 дні
#6 Рівне  1-3 дні
#7 Харків  1-3 дні
#8 Луцьк  1-3 дні
#9 Хмельницький  1-3 дні
#10 Дніпро (Дніпропетровськ)  1-3 дні
#11 Чернівці 1-3 дні
#12 Полтава  1-3 дні
#13 Черкаси  1-3 дні
#14 Житомир  1-3 дні
#15 Запоріжжя  1-3 дні
#16 Одеса  1-3 дні
#17  Кропивницький  1-3 дні
#18  Миколаїв  1-3 дні
#19  Ужгород  1-3 дні
#20 Чернігів  1-3 дні
#21  Сумки  1-3 дні
#22  Херсон  1-3 дні
#23  Маріуполь  1-3 дні