vaal опт

Vaal оптом — купити електронні сигарети Ваал за оптовими цінами

Є кілька причин замовити та купити Vaal оптом у нашому інтернет-магазині. По-перше, діє програма лояльності для партнерів. По-друге, клієнтам доступна можливість замовити оптом Vaal і купити електронні сигарети гарантовано оригінального виробництва недорого. Вартість за штуку у нас разюче нижча, якщо порівнювати з пропозиціями купити Ваал оптом в Телеграм каналах, де в 90% випадків реалізують підробки.

 

ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ З ПРИВОДУ ОПТУ ЗВЕРТАЙТЕСЬ @ANIXOPT

 

Vaal — це новий, але новаторський бренд вейпінгу, що спеціалізується на виробництві та оптовому продажу одноразових капсул. Спираючись на досвід роботи в індустрії вейпінгу, команда прагне допомогти користувачам перейти від куріння до вейпінгу за допомогою простих одноразових курилок. У каталозі запропоновані різні типи виробів від 500 до 10 000 затяжок, включаючи одноразові сиги з субомним опором, гаджети, що перезаряджаються, з регульованим потоком повітря і т. д. Vaal відмінно підходять для всіх, хто парить довгі роки або тільки відкриває для себе індустрію вейпінгу. Однораска Vaal пропонує кращу альтернативу споживанню нікотину в порівнянні з аналоговими сигаретами, різноманітні смаки та можливість вибору кількості тяг.

Доставка електронних сигарет Vall оптом — переваги

Вирішивши купити оптом Vaal за допомогою нашого інтернет-магазину, ви не тільки заощаджуєте кошти, але також користуєтеся цілим рядом інших привілеїв:

  • Відправлення товару здійснюється в будь-яку точку України — безкоштовно при замовленні від 700 грн.
  • Вибирайте зручну службу доставки, адже ми підтримуємо співпрацю з кожною з наявних у країні.
  • Реалізується виключно сертифікований товар, який пройшов контроль за якістю.

Куплений у нас Vaal оптом вже буде продаватися у вашому магазині, поки конкуренти чекають на посилку з Китаю, втрачаючи потенційних клієнтів.

Одноразки Vaal оптом — купити вигідніше, ніж поштучно

З 2018 року ми спостерігаємо як pod-системи на сольових рідинах переживають пік своєї популярності, тоді як сам тренд на одноразові вейпи збережеться ще довгі роки, про що свідчать експертні відгуки. Отже, це вдалий час, щоб замовити Val оптом, інвестувавши в одні з найкращих електронних сигарет на ринку, попит на які незмінно зростає.

 

До того ж електронні сигарети Ваал мають вагомі переваги, що роблять їх вигідними в реалізації:

  1. Універсальність. Електронки Vaal (500-10 000 puff) підійдуть новачкам, досвідченим курцям і відчайдушно охочим відмовитися від згубної нікотинової залежності. Вони прості у використанні, зарядка та заправка їм не потрібна, якщо йдеться про одноразові версії. Таким чином охоплено максимально можливу клієнтську базу в ніші.
  2. Для приватних підприємців опт завжди вигідніший за роздріб, дозволяючи економити шляхом масового постачання продукції. Ми ж забезпечуємо не тільки потрібну кількість сигарет Вал за приємною ціною, але і якість кожної сиги. У результаті ви опинитеся в подвійній вигоді, не витративши зайвого бюджету на підробки та завоювавши лояльну аудиторію.
  3. Оптові покупки вигідніші за роздрібні не тільки для комерсантів, але й офісів великих компаній, які часто постачають співробітників одноразовими курилками.

Ціна Vaal до 10 000 puffs виправдана мінімальним дизайном, портативністю, винятковістю смаків та інтенсивністю задоволення від куріння. Пара або дим, якщо завгодно, в цих одноразках насичений, але при цьому м'який і щадний, не викликаючи пирхоти, подразнення слизових і горезвісного удару по горлу. Наші партнери, які купили Ваал optom, не обмежуються одним замовленням, тому що в найкоротші терміни стягують вигоду з угоди.

Де придбати електронку Vaal оптом?

Цей розділ для тих, хто пропустив попередні. Тому ще раз акцентуємо: якщо є цікавою opt закупівля одноразових електронних сигарет Ваал, ми готові задовольнити замовлення в будь-яких обсягах незалежно від того, в якому місті України ви знаходитесь. На складі завжди зберігається чималий резерв пристроїв цього типу, вся продукція оригінальна. Більше немає потреби скуповувати підробки в Телеграм каналах. Переходьте на новий, якісніший і в перспективі тільки виграшний формат роботи, а ми всіляко сприятимемо розвитку вашого бізнесу.

Пропонуємо купити одноразові електронні сигарети оптом із будь-якої точки країни в пару кліків за ціною виробника. Перед тим як надіслати клієнту товар, його перевіряють на відсутність заводських дефектів, а також відповідність опису. Якщо виникли додаткові питання або необхідна консультація спеціаліста, зв'яжіться з менеджером за номерами: 0800 60 22 58, 044 500 22 58 або напишіть у Телеграмі: https://t.me/ANIXOPT

 Місто Кількість днів доставки
#1  Київ 1-2 дні
#2  Львів 1-3 дні
#3 Івано-Франківськ  1-3 дні
#4 Тернопіль  1-3 дні
#5 Вінниця  1-3 дні
#6 Рівне  1-3 дні
#7 Харків  1-3 дні
#8 Луцьк  1-3 дні
#9 Хмельницький  1-3 дні
#10 Дніпро (Дніпропетровськ)  1-3 дні
#11 Чернівці 1-3 дні
#12 Полтава  1-3 дні
#13 Черкаси  1-3 дні
#14 Житомир  1-3 дні
#15 Запоріжжя  1-3 дні
#16 Одеса  1-3 дні
#17  Кропивницький  1-3 дні
#18  Миколаїв  1-3 дні
#19  Ужгород  1-3 дні
#20 Чернігів  1-3 дні
#21  Сумки  1-3 дні
#22  Херсон  1-3 дні
#23  Маріуполь  1-3 дні