Чи несуть в собі шкоду одноразові електронні сигарети

 

Одноразові електронкою схожі на звичні електронні сигарети, але зазвичай тонкі, маленькі і більш зручні. Дані пристрої складаються з резервуара - атомайзера, який містить рідину для паріння. Одноразові поди мають випаровувач, аналогічний тому, що є в електронній сигареті, але тільки меншого розміру. Завдяки нововведенням в пристроях і зниження шкоди в останні роки були створені одноразові девайси, які явно менш шкідливі, ніж традиційні тютюнові сигарети.

Якщо ви все ще сумніваєтеся з приводу одноразових вейпів і хотіли б отримати трохи більше роз'яснень про пристрій і якої шкоди воно несе читайте далі.

 

 

Одноразові вейпи теж містять нікотин, тому вони не краще звичайних сигарет

 

Насправді: це помилка неможливо остаточно спростувати без доведених наукових досліджень. Хоча відомо, що нікотин викликає звикання, кілька досліджень показали, що він робить дуже незначний вплив на здоров'я. Тютюнові сигарети набагато шкідливіші через різні добавки і хімікати, включаючи смоли, миш'як, свинець, окис вуглецю і т. Д., які містяться в тютюновому димі. Оскільки одноразові вейпи обов'язково представляють собою пари на водній основі, і вони не містять всіх небезпечних речовин, що містяться в звичайному тютюновому димі. Ось п'ять фактів, які повинні розвіяти цей міф:

  • Рівні нікотину: рідини для електронних сигарет класифікуються за концентрацією нікотину в них, що дозволяє легко визначити, скільки нікотину міститься в кожній пляшці  рідини. У той час як сигарети мають різні рівні нікотину, тому дуже важко зрозуміти, скільки нікотину піддається впливу під час куріння. Через це важко сказати, споживається чи більше або менше нікотину під час паріння. Проте, відомо, скільки нікотину використовується у вашій рідині, в той час як ви ніколи не дізнаєтеся, скільки нікотину міститься в одній сигареті.
  • Тривалість затяжки: як для вейперів, так і для курців абсорбція нікотину сильно залежить від того, як довго людина втягує дим або пару. Чим довше тягнути, тим більша кількість нікотину буде поглинена. Без розгляду цієї частини неможливо порівняти рівень абсорбції нікотину під час куріння і сеансу вейпінга.
  • Частота затяжок: Крім того, спосіб куріння вейперів часто відрізняється від того, як курять курці. Курці зазвичай роблять тривалі перерви між затяжками. З іншого боку, вейпери зазвичай роблять невеликі затяжки, але частіше. Кількість затяжок під час сеансу має вирішальне значення для проведення контрольованого тесту, який би порівняв рівні абсорбції нікотину.
  • Інтенсивність вейпінгу: деякі люди люблять маленькі пристрої з низькою потужністю, а деякі люди люблять вейп з субомной потужністю. Кількість пари, що подається при кожному затягуванні, також грає важливу роль в тому, скільки нікотину надходить і, таким чином, всмоктується в організмі.
  • Індивідуальна швидкість поглинання: як ми всі розуміємо, люди різні, і їх тіла працюють по-різному. Навіть при однакових контрольованих процесах одна людина може поглинати нікотин інакше, ніж інший. Маса тіла, ріст, стать - багато факторів можуть грати роль в тому, як людина буде засвоювати нікотин.

 

Одноразові вейпи небезпечні, тому що вони можуть вибухнути

 

Насправді: коли в камін кидають пляшку із запальною рідиною, вона вибухає. Ніхто при здоровому глузді не буде цього робити, тому що він краще знає, як використовувати пристрій відповідно до інструкцій по його маркуванні. Багато хто намагається переробити пристрої і використовувати батарейки, не призначені для конкретної моделі вейп-продуктів. Крім того, одноразові вейпи прості у використанні і не вимагають проблем. Користувач може насолоджуватися ним до тих пір, поки пристрій перестане працювати і не буде утилізовано.

Купуючи одноразовий вейп, важливо купувати якісний пристрій і уникати підробок, які зазвичай виробляються з неякісних деталей. Купівля підробки електронної сигарети єльф бар може бути однією з небезпек. Купіть одноразові вейпи у відомій компанії і дотримуйтесь простих рекомендацій, вам не доведеться турбуватися про те, що одноразові вейпи вибухнуть у вас на обличчі.

 

 

Одноразові сигарети скоро будуть заборонені

 

Насправді: однозначно заявлено, що це не що інше, як оману. Не існує закону про заборону одноразових електронних сигарет або будь-яких інших електронних сигарет. Деякі комерційні підприємства намагалися заборонити використання одноразових вейпов в своїх приміщеннях, але для цього немає діючих або чекають на розгляд юридичних законів.

 

Одноразки небезпечні, тому що в них немає ніяких інгредієнтів

 

Правда: якщо ви купуєте одноразовий вейп у компанії, яка не розкриває свої інгредієнти, дійте іншим шляхом. Всі поважні компанії з виробництва одноразових електронних сигарет розкривають кожен з інгредієнтів, що містяться в їх електронних рідинах. Потім ви можете досліджувати кожен з інгредієнтів, щоб зрозуміти, що вони з себе представляють і як вони працюють, щоб завжди знати, що знаходиться в парі, який ви вдихаєте.

 

Одноразові вейпи містять небезпечні хімічні речовини, як і традиційні сигарети

 

Правда: як рідина для електронних сигарет - це компонент, який використовується в одноразовому вейп-пристрої, який нагрівається для виділення пари. Навіть зі спрощеної композицією електронні рідини оточені помилками. Наприклад, навколо платформ соціальних мереж ходять численні повідомлення, які, кажуть що рідини в електронних сигаретах викликають рідкісне захворювання Popcorn Lung. Це передбачуваний зв'язок між ними помилково заснована на дослідженні, в якому була протестована 51 з багатьох тисяч електронних рідин, і було виявлено, що деякі з них могли містити діацетил. Це хімічна речовина колись використовувалося на фабриках з виробництва харчових продуктів для додання їжі маслянистого смаку, як у попкорну. Насправді переважна більшість брендів електронних сигарет не використовують діацетил при виготовленні рідин для електронних сигарет. Щодня продаються мільйони упаковок рідини для електронних сигарет, і на сьогоднішній день не було жодного випадку з рідиною котра містить діацетил.

 

Одноразові вейпи, як відомо, викликають рак

 

Насправді: ніяких остаточних наукових досліджень, що підтверджують це твердження, опубліковано не було. Одноразові вейпи не містять тютюну, а це означає, що в них також немає більше ніж 7000 різних хімічних речовин, 69 з яких є канцерогенними і присутні в традиційному тютюновому сигаретному димі. У 2015 році в професійному звіті Public Health England було розглянуто, що вейпінг приблизно на 95% безпечніше, ніж куріння тютюну. Ніхто не може сказати, чи шкідливий вейпінг в довгостроковій перспективі. Довгострокові ефекти вейпінга можна пояснити, але є досить багато свідчень того, що це, по крайній мірі, набагато безпечніше, ніж куріння тютюнових сигарет. Сигарети явно пов'язані з шкідливими довгостроковими наслідками для здоров'я, і, на відміну від вейпінга, ви ніде не знайдете жодного доказу зворотного.

 

Одноразові вейпи коштують дорожче, ніж традиційні сигарети

 

Насправді: це ще одна поширена помилка щодо одноразових електронних сигарет, яка проявляється, якщо врахувати, скільки користі ви отримуєте від одноразових вейпів в порівнянні з традиційними сигаретами. Чесно кажучи, деякі вейп-бренди можуть бути дорогими, але більшість одноразових вейпів мають конкурентоспроможні ціни. Крім того, витрати користувача, будь то куріння або вейпінг, будуть залежати від їх розпорядку. Споживач, що викурює п'ять пачок сигарет в день, витрачає набагато більше, ніж середній вейпер. Але ентузіасти вейпінгу і колекціонери можуть купувати більш дорогі речі частіше і витрачати більше, ніж завзятий курець. 

 

 

Компанії, що випускають одноразові вейпи, також намагаються переконати некурящих почати паріння

 

Правда: це твердження не тільки жахлива трата маркетингових грошей, але і просто брехня. Одноразові електронні сигарети завжди призначалися для курців, які шукають більш здоровий варіант традиційних тютюнових сигарет. Є маса людей, які змогли позбутися своєї звички курити, переключившись на одноразки, і ця тенденція, схоже, триватиме. Будь-яка розумна компанія, що виробляє електронні сигарети, спочатку буде шукати кваліфікованих потенційних клієнтів, перш ніж йти за «холодним ринком».

 

Людям легше перейти до одноразових под систем, ніж до традиційних сигарет

 

Правда: нікотин, що міститься в одноразових електронних сигаретах, викликає не більшу або меншу залежність, ніж нікотин в звичайних сигаретах. Зазвичай вважається, що нікотин викликає звикання. Навпаки, звіти про дослідження пристрасті до нікотину зазвичай пов'язувалися з його присутністю в тютюнових сигаретах. Оскільки в процесі горіння тютюнових сигарет утворюється маса хімічних речовин, складно виділити нікотин як єдиний фактор, що викликає звикання. По правді кажучи, прямо зараз неможливо зробити висновок про те, чи викликає нікотин надійну залежність чи ні. Тим не менш, багато вейперів повідомляють про прогрес в зниженні рівня нікотинового вейпінга до нуля з часом.

 

Утилізація одноразових електронних сигарет

 

На сьогоднішній день із зростанням популярності даних пристроїв з'явилася проблема з утилізацією електронних сигарет. Великим мінусом даних пристроїв є, то що їх потрібно утилізувати. В Україні культура утилізації на дуже низькому рівні. Більшість просто викидає їх як звичайне сміття. 

У нашому магазині доступна утилізація одноразових під систем.