Одноразові електронні сигарети (Pod системи) - в чому підступ і небезпека?


Дана стаття написана як для курців класичних сигарет, для вейперів які замислювалися про придбання або повний перехід на одноразки, а так само для самих затятих парильників одноразових під систем.

У кожному магазині, де продаються одноразові под  системи, 98% брендів випускають свої одноразки з вмістом нікотину в 50 мг (5%). Що ж означає ця цифра? Чому 50 міліграмів і чому 5%? Давайте порівняємо вміст нікотину в класичних тютюнових сигаретах і в рідини, яка використовується для таких під системи: на пачці сигарет зазвичай пишеться зміст смол і міцність нікотину - зазвичай це від 1го (Легенький) і до 8ми (важкі) міліграм нікотину, в середньому в сигаретах 4 мг - а це 0,4%, відповідно, затягуючись сигаретою, в середньому ви споживаєте 1 ~ 5 мг нікотину за сеанс куріння, затягуючись ж одноразової під системою, ви споживаєте набагато більше нікотину за пару затяжок. І що? Нікотин - це хімічна речовина, яка крім викликання сильній залежності, діє як на кровоносну систему людини, там і на Центральну Нервову Систему.

 

 

АКУРАТНО! Надмірне і неконтрольоване ширяння одноразок Elf Bar може привести до сильної інтоксикації організму і передозування, що супроводжується сильною нудотою, блювотою і мігренню.

 

УВАГА, така міцність розрахована на людей, у яких сильна нікотинова залежність! Ширяючи одноразову сигарету споживач робить набагато менше затяжок для бажаного насичення нікотином, тим самим звикає до маленьких перекурів, в слідстві переходить на менш міцні варіанти польоту, для відмови від класичних сигарет.